Jiří Strobach, předseda hnutí a lídr kandidátky centrálního městského obvodu Plzeň 3

56 let, Předseda Kontrolního výboru MO Plzeň 3

Narodil se v Plzni a zde také žije celý život. V letech 2006 až 2014 působil v komunální politice jako úspěšný starosta Městského obvodu Plzeň 3. Poslední čtyři roky působí jako předseda kontrolního výboru na plzeňském třetím obvodu. Rád by opět pokračoval ve své práci starosty na třetím obvodu, kde většina jím rozjetých projektů zůstala v předchozích čtyřech letech nedokončena. Ještě dnes si rád tento bývalý muzikant rád zazpívá nebo zahraje na kytaru.

MUDr. Jiří Klečka Ph.D., MBA, lídr městské kandidátky

46 let, Lékař – urolog

Narodil se v Plzni, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Po stáži ve Velké Británii jako první lékař v Čechách provedl operaci prostaty pomocí zeleného laseru tzv. fotoselektivní vaporizaci prostaty. Lékařské zkušenosti nabyl i v cizině, pracoval v rámci stáží delší dobu v Německu a ve Francii. Je velkým plzeňským patriotem a rád by pomohl při dalším rozvoji města. Jeho vášní je sport, zejména triatlon, běh a cyklistika. Na kontě má řadu sportovních úspěchů, před pár dny se mu podařilo zaběhnout 3. místo ve své kategorii na běžeckém závodu v San Franciscu.

Jan Fischer, kandidát do zastupitelstva města Plzeň

40 let, Předseda Vodní záchranné služby Plzeň

Po dokončení studia na Střední škole uměleckých řemesel začal pracovat v rodinné firmě, kterou postupně rozvíjí. Současně řídí Vodní záchrannou službu Plzeň, která má základnu na přehradě Hracholusky. V komunální politice působí jako zastupitel MO Plzeň 3 od roku 2014. I ve svém volnu zůstává u vody, věnuje se hlavně vodní záchranné službě a také výuce plavání dětí.

Markéta Brousilová, lídr MO Plzeň 5 Křimice, kandidátka do zastupitelstva města Plzeň

25 let, Živnostnice

V Křimicích vyrostla, žije zde již několik generací její rodiny. Maturovala na hotelové škole a pracovala jako vedoucí soukromé prodejny. V současné době končí mateřskou dovolenou a ráda by se věnovala dalšímu rozvoji Křimic. Také ona má jednu vášeň, je to pečení dortů, které umí opravdu výtečné. Další její zálibou je běh.

Miroslav Vlček, lídr MO Plzeň 1 Lochotín

38 let, Podnikatel

V Plzni na Lochotíně má již více než deset let provozovnu a zároveň zde i bydlí. Zajímá ho, jak zlepšit život sobě a lidem v okolí bydliště. Sám je úspěšným podnikatelem v gastronomii a je spolumajitelem rozvážkové služby Pizza-doma. Volného času moc nemá, když už ho ale vyšetří, věnuje volno svým synům. A když se náhodou stane, že má volno jen sám pro sebe? Potkáte ho třeba v kině, kam rád zajde na pěkný film.

Radek Sladký, lídr MO Plzeň 2 Slovany

28 let, Živnostník

Po maturitě pracoval jako personalista, kde získal bohaté zkušenosti při práci s lidmi. Po tříleté zkušenosti v tomto oboru začal podnikat ve stavebnictví. Vlastní úspěšnou firmu a ve stavebnictví také získal řadu neocenitelných zkušeností s městskou infrastrukturou. Ve svém volnu si jde s kamarády zahrát nohejbal nebo futsal, zajímá se také o mobilní telefony.

Jan Zilvar, lídr MO Plzeň 4 Doubravka

53 let, Podnikatel

Začínal jako redaktor v Československém rozhlase a dále působil v řadě rozhlasových stanic. Postupně se vypracoval až na ředitele, vedl rozhlasové stanice Faktor, Country rádio a celou síť česko-slovenských rozhlasových stanic Hey. Poté začal působit jako mediální expert, věnuje se PR a marketingové komunikaci. Rád si ve volném čase vyjede s rodinou na kole za poznáním okolí Plzně. Kamarádům neodmítne pozvání jít si zahrát tenis.